Вибираємо переносний фліпчарт
Фліпчарти. Які бувають?
Не підлягає сумніву, що фліпчарти є важливим компонентом будь-якої офісної інфраструктури.
Вони активно використовуються в обговоренні, плануванні, ситуативному аналізі, мозкових штурмах, тренінгах, семінарах, навчаннях тощо.
Їхня простота та функціональність сприяють природній та наочній візуалізації, ефективній спільній роботі з всебічним 100% залученням членів команди.
Попри видиму невигадливість можливостей, що надаються фліпчартами, їх конструкції дуже різноманітні.
Вони бувають настінними для стаціонарного застосування, мобільними на колесах і переносними складаними.
Ще фліпчарти відрізняються виглядом та конструктивним виконанням робочої панелі, механізмом кріплення пакетів паперу, можливістю розширення інформаційної площі та іншими нюансами.
Зрозуміло, що для постійної роботи в умовах одного офісу більше підходять стаціонарні та мобільні фліпчарти на колесах.
Але є завдання, коли виникає необхідність проводити виїзні заходи: тренінги, наради, семінари тощо.
З одного боку, такі завдання зумовлені поширеною практикою залучення аутсорсових фахівців у ролі викладачів, модераторів, фасилітаторів тощо. Експерти, що залучаються, часто воліють використовувати власне обладнання та аксесуари.
З іншого боку, проведення відповідальних нарад, обговорень, презентацій тощо за межами власного офісного середовища, де нічого не відвертає від колективного пошуку рішень, дозволяє всім учасникам повністю зосередитися на командній роботі та предметах обговорення.
Саме тому складані фліпчарти для перенесення користуються популярністю.
Крім того, складані переносні фліпчарти зазвичай коштують дешевше, ніж, скажімо, мобільні фліпчарти на колесах. Фліпчарти мобільні об'єктивно надають більше функцій, застосовують у своїй конструкції дорожчі технології та матеріали та коштують, відповідно, більше.
Порівняно доступна ціна може зіграти на користь вибору складаного переносного фліпчарта.
Вибір фліпчарта переносного – це відповідальне питання. Адже лише якісна модель зможе виконувати свої функції максимально ефективно протягом довгих років.
Тому складаний фліпчарт для перенесення слід підбирати з максимальною увагою, враховуючи чимало деталей.
І щоб визначитися із вибором, просто прочитайте цю статтю. Далі ми розповімо все, що потрібно знати, щоб правильно замовити фліпчарт.
Ми готові запропонувати найкращі складані фліпчарти з модельного ряду magnetoplan.
Тож, без зайвих слів, приступимо.
На що звернути увагу підбираючи переносний фліпчарт?
На відміну від стаціонарних пристроїв та мобільних фліпчартів на колесах, переносний фліпчарт має бути легким, швидко та просто складатися. При цьому високі споживчі властивості, якість та надійність не повинні страждати.
Конструктивно всі переносні фліпчарти переважно схожі один з одним. Більшість з них є складаними мольбертами, найчастіше на триніжній конструкції.
І це невипадково.
Фліпчарт на тринозі є розумним компромісом між вимогами необхідної компактності, легкості складання та розкладання, малої ваги, функціонального розміру робочої області, стійкості, надійності, безпеки, зручності користування, ергономіки та розумної вартості.
Як бачимо, зараз склалася ситуація, що на ринку пропонується найширший асортимент зовні подібних складаних фліпчартів на тринозі від великої кількості виробників.
При цьому ціна на фліпчарти суттєво варіюється.
І як бути у цій ситуації? Як не розгубитися та зробити правильний вибір?
Відповідь проста.
Потрібно звертати увагу на низку важливих деталей, на яких ми зараз докладно зупинимося.
1. Робоча панель – магнітно-маркерна дошка.
Традиційно з фліпчартами використовують спеціальний папір формату більше A1, склеєний у блокноти. На цьому папері маркерами пишуться схеми, графіки, таблиці, тексти, наносяться малюнки та інша потрібна інформація. Далі аркуші, як у звичайному блокноті, відкидаються назад або відриваються для окремого використання.
За допомогою такої візуалізації всі учасники обговорення залучаються до процесу, діляться своїми думками, будують плани тощо.
Але що робити, якщо папір несподівано закінчився? Не зупиняти ж нараду, семінар чи навчання, насправді?
Тут, як раз, знадобиться можливість писати маркером безпосередньо по робочій панелі фліпчарта.
Також дуже корисно мати можливість кріпити якісь інформаційні об'єкти, наприклад, карти для модерації безпосередньо до робочої панелі. Найбільш просто це робити за допомогою магнітів, якщо робоча панель має феромагнітні властивості.
Отже, фліпчарт магнітно-маркерний завжди буде краще.
2. Жорсткість робочої панелі, її вага та розмір, наявність та відсутність рамки, як виконані та оброблені кути.
Усі ці моменти надзвичайно важливі.
У якісних фліпчартів панель розрахована на високі механічні навантаження, має порівняно невелику вагу до 7 кг, робочу площу не менше 600 x 900 мм, елегантну вузьку до 20 мм рамку (бажано з анодованого алюмінію) з акуратними безпечними пластиковими кутами чи може бути зовсім без рамки.
І якщо ми говоримо про магнітно-маркерний фліпчарт, дуже важливою є якість покриття робочої поверхні. Чи сприйнятливе воно до подряпин та кислот, чи розраховане на тривалий термін експлуатації?
3. Простота, універсальність та надійність механізму кріплення паперу.
У кращих моделей фліпчартів застосовуються штифти підвіски, що адаптуються під різні стандартні блоки, або універсальні механічні притиски. Ніщо не повинно створювати перешкод для основної роботи. Процес підвішування блоків паперу повинен бути швидким та легким, а саме кріплення – абсолютно надійним.
4. Стійкість та використовувана площа.
Складаний фліпчарт на тринозі просто повинен бути максимально стійким.
По-перше, це питання безпеки. Нікому не хочеться, щоб на нього впав фліпчарт під час роботи.
По-друге, як зосередитись на важливому процесі обговорення, якщо постійно думати про те, щоб не впав фліпчарт, з яким ми зараз працюємо?
Питання стійкості тісно пов'язане з розташуванням центру мас фліпчарта, так щоб його проєкція потрапляла в площу трикутника, утвореного триногою.
У низькопробних пристроях це завдання вирішується просто.
Триноги розсуваються на великі кути так, що габарити фліпчарта стають просто величезними, значно більше розмірів робочої функціональної області. Це призводить до невиправдано великої площі, що займає фліпчарт на підлозі.
З таким фліпчартом працювати вкрай незручно.
Його не розмістити близько біля стіни, не підійти до нього збоку, не обійти ззаду. Завжди є ризик спіткнутися об ноги штатива.
Хороші якісні складані фліпчарти займають невелику площу підлоги.
Їхні дві бічні ноги не розходяться далеко (в ідеалі, продовжують сторони робочої панелі), а центральна – відкидається назад на мінімальну відстань. Стабільна стійкість таких фліпчартів забезпечується зміщеним донизу центром тяжіння і його проеціюванням строго в центр трикутника, утвореного триногою.
5. Дизайн, міцність та надійність.
На наш погляд, складаний переносний фліпчарт, як і будь-яке інше обладнання для презентацій, повинен відповідати високим естетичним запитам. Зрештою, пристрій, що використовується фахівцем, дозволяє скласти враження як про нього самого, так і про компанію, яку він представляє.
Вся конструкція фліпчарта має бути добротною та безвідмовною.
Користувач повинен бути впевнений, що робоча панель не відвалиться і не впаде, ніжки не підігнуться, всі гвинти, що фіксують, не розкрутяться, а різьблення не зірветься.
Краса, елегантність, міцність та надійність досягаються як внаслідок ретельно продуманої конструкції, так і внаслідок технології виробництва з використанням сучасних інноваційних матеріалів.
6. Ергономіка та безпека.
Обладнання має бути зручним та безпечним в експлуатації.
Все має сприяти ефективній роботі, фокусуванню уваги аудиторії, низьким витратам часу та при цьому відповідати сучасним вимогам безпеки.
До стабільної стійкості й мінімально займаної площі, згадуваним раніше, слід додати вимогу відсутності у переносних фліпчартів небезпечних частин, що випирають, і гострих конструктивних деталей. У виробництві повинні використовуватися виключно екологічно чисті матеріали.
А наявність таких корисних дрібниць, як лоток для маркерів та аксесуарів або висувні кронштейни для розміщення додаткових матеріалів вигідно розширює функціональну повноту конкретно взятого фліпчарта на тринозі.
Також для складаних переносних фліпчартів дуже важливими характеристиками є повна вага, зручність складання та розгортання, мінімальний розмір для перенесення.
При частих перенесеннях дуже корисними будуть такі аксесуари, як сумки для складаних фліпчартів, на доступність яких в асортименті постачальника потрібно звернути особливу увагу.
7. Ціна фліпчарта.
Витратна частина завжди суттєво впливає на вибір обладнання.
Ціни на пристрої відрізняються і в одного фліпчарта ціна може бути значно вищою, ніж в інших, на перший погляд схожих.
І тут ми закликаємо звернути пильну увагу на всі ті нюанси, про які ми говорили вище.
Адже вартість фліпчарта – це лише один із багатьох важливих параметрів, з якими ми вас познайомили. Всі ці характеристики, а не тільки ціна, вплинуть на успішність застосування цього пристрою в майбутньому.
Зрозуміло, у переносного фліпчарта ціна має бути розумною. Вона має бути виправданою, зрозумілою та відповідати якості та функціоналу.
Переносні фліпчарти magnetoplan – чудовий вибір на довгі роки.
Отже, ми розглянули сім ключових аспектів, на які треба звернути увагу при виборі переносного фліпчарта.
Переносні фліпчарти на триногах magnetoplan повністю відповідають усім перерахованим вимогам.
Це магнітно-маркерні фліпчарти з універсальним кріпленням паперу.
Вони зручні, надійні та безпечні, передбачають тривалий термін служби, мають збалансовану вагу та розмір, демонструють ґрунтовну стійкість, використовують малу площу приміщення, елегантні та повнофункціональні, мають розумну вартість.
Наразі ми готові перейти до розгляду конкретних моделей.
Фліпчарт магнітно-маркерний складаний Junior SP
Цей складаний фліпчарт на тринозі – один із небагатьох на ринку, що не вимагає жодного збирання.
Він готовий до активної експлуатації прямо із транспортного паковання.
І це без шкоди функціоналові та якості.
Робоча панель є по суті магнітно-маркерною дошкою 700 x 1000 мм у рамі з анодованого алюмінію з лаковою поверхнею для писання. Внизу панелі інтегрований алюмінієвий відкидний лоток на повну ширину дошки. Універсальні зручні високонадійні механічні притиски дозволяють легко та швидко закріпити будь-який блок фліпчарт-паперу. Задня стінка дошки посилена оцинкованим металевим листом.
Елегантність та конструктивна простота – відмінна риса складаних фліпчартів Junior SP.
Строге стильне виконання підкреслюють світло-сірі нейтральні тони тримальної триніжної конструкції, що вдало поєднується з інтер'єром сучасних офісів.
У складеному вигляді цей магнітно-маркерний фліпчарт запросто поміщається у спеціальну сумку, що полегшує перенесення.
Потрібно просто скласти телескопічні ніжки, укласти пристрій до сумки й можна вирушати на зустріч із діловими партнерами, учнями, колегами тощо.
Перенесення точно не викличе жодних проблем, оскільки вага фліпчарта всього 5.8 кг.
Junior SP – це найлегший та найзручніший фліпчарт в асортименті magnetoplan.
Зі всіх моделей наших складаних фліпчартів він має найбільш доступну ціну.
При цьому його відрізняють безкомпромісна якість та надійність.
Це безумовний лідер продажів, який має, мабуть, лише одну ваду в порівнянні з іншими переносними складаними фліпчартами magnetoplan.
Йдеться про площу, яку займає фліпчарт у робочому стані, яка утворює рівнобедрений трикутник з основою 750 мм і висотою 750 мм. Це не багато, якщо говорити про середньостатистичний фліпчарт на ринку, але все-таки більше, ніж пропонують інші моделі складаних фліпчартів magnetoplan.
Фліпчарт магнітно-маркерний складаний Junior Plus
Безумовно, один із найкращих переносних фліпчартів на ринку.
Передовий дизайн дозволяє розкрити всі плюси мінімалізму на практиці, тому що кожен елемент цього фліпчарта, починаючи з універсального кріплення паперу на штифтах підвіски, і закінчуючи стійкими ніжками, покликаний покращувати та спрощувати роботу.
Жодних бічних рамок. Користувач може повноцінно працювати з усією магнітно-маркерною поверхнею 680 x 970 мм робочої безрамкової панелі.
Біле порошкове покриття, зручний стильний лоток і напівкруглий металевий клапан, що закриває механізм кріплення паперу, підкреслюють елегантний екстер'єр робочої панелі.
Найважливішою перевагою моделі Junior Plus є безпрецедентно мала площа, що він займає, при вражаючій стійкості.
У робочому стані ніжки фліпчарта обмежують на підлозі рівнобедрений трикутник з основою 680 мм та висотою 500 мм.
Такої малої площі ми не зустрічали в жодних інших моделей на ринку.
Процедура складання фліпчарта трохи довша, ніж у попередньої моделі Junior SP, але також проста та інтуїтивно зрозуміла.
У складеному стані фліпчарт просто укладається в сумку для складаних фліпчартів magnetoplan і легко переноситься будь-куди.
Порівняно невелика вага моделі 9.8 кг дозволяє без особливих зусиль носити її навіть представницям прекрасної статі.
Це друга за популярністю модель у нашій лінійці.
До її переваг відносяться преміальний дизайн, видатні характеристики й конкурентна ціна.
До умовних недоліків можна віднести більшу в порівнянні з Junior SP вагу.
Фліпчарт магнітно-маркерний складаний Young Edition Plus
Це старша модель у лінійці складаних фліпчартів на тринозі magnetoplan.
Вона багато в чому нагадує попередній Junior Plus, але має розширену функціональність.
По суті, це такий же магнітно-маркерний складаний фліпчарт з безрамковою панеллю 680 x 970 мм, з лотком і штифтами підвіски для паперу, що універсально налаштовуються, з тією ж малою займаною площею при такій же феноменальній стійкості.
Його вага становить 10 кг, і він також легко укладається в спеціальну сумку для перенесення.
Єдина серйозна відмінність Young Edition Plus від попередньої моделі – наявність у стандартному комплекті спеціальних феромагнітних кронштейнів.
Зазвичай металеві кронштейни закріплені із задньої сторони робочої панелі, але, коли є потреба, вони вставляються у спеціальну виїмку зверху дошки та втричі збільшують інформаційну площу фліпчарта.
Дійсно, додаткові листи за допомогою магнітів вішаються на кронштейни з обох боків робочої панелі.
Це дає значне зростання площі візуалізації та підвищує результативність обговорення.
Зрозуміло, таке розширення функціонала потребувало додаткових зусиль конструкторів для забезпечення стабільної стійкості за мінімальної площі.
Все це не могло не позначитися на ціні.
Ціна на цей фліпчарт вища, ніж на дві попередні моделі.
Але водночас цей магнітно-маркерний фліпчарт дешевше, ніж будь-який мобільний фліпчарт на колесах з лінійки magnetoplan, та при нагальній потребі в подібному функціоналі Young Edition Plus може стати єдиним безальтернативним рішенням.
Сумка для складаних фліпчартів
Ви, напевно, помітили, що опис кожного складаного фліпчарта magnetoplan не обходиться без згадки про спеціалізовану сумку для перенесення.
Дійсно, для перевезення якісного, надійного, красивого та стильного виробу потрібне не менш якісне, надійне, красиве та стильне паковання.
Сумка magnetoplan для транспортування складаних фліпчартів виготовлена із міцних матеріалів, оснащена міцним плечовим ременем та ручками, закривається на надійну блискавку.
Вона захищає складаний фліпчарт від дощу та бруду, дозволяє легко носити його прямо в руці або на плечі.
Ми настійно рекомендуємо купити фліпчарт-сумку, щоб подовжити термін служби пристрою та спростити його експлуатацію.
Висновок
Ми розглянули складані фліпчарти magnetoplan.
Видатний дизайн, якість виконання, сучасні технології, функціональна повнота, відповідність високим вимогам надійності та безпеки красномовно рекомендують наші продукти.
Замовити складаний фліпчарт Ви можете безпосередньо на нашому сайті за допомогою процедури «купити».
Робіть свій вибір, замовляйте та чекайте на доставку. Решту ми беремо на себе. Посилка прийде швидко, в надійному пакованні, так що про безпеку замовлення хвилюватися не доводиться.
Також ви можете скористатися самовивозом із нашого складу у Києві.
Ми чекаємо на ваші звернення!